fbpx
Search

Co robimy

Kreacja i projektowanie graficzne

Udany i przemyślany projekt jest podstawą dobrej komunikacji. Mamy doświadczenie w pracy dla korporacji, jak również dla MSP. Wspólnie opracujemy skuteczne i dopasowane do potrzeb rozwiązania - od dobrego logo, po udaną kampanię.

Materiały reklamowe, informacyjne, PR, IR, HR, POS

Realizujemy katalogi, foldery, raporty roczne, ulotki, papiery firmowe, wizytówki, kalendarze, plakaty, teczki i segregatory, wydawnictwa firmowe, reklamy prasowe i serwisy internetowe oraz ekspozytory i stojaki - czyli wszystko, co potrzebne do skutecznej komunikacji.

Doradztwo marketingowe

Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem z zakresu marketingu sformalizowanego. Możemy zapewnić wsparcie i doradztwo, analizę i organizację działań, formułowanie strategii i dobór instrumentów oddziaływania rynkowego.

Druk wielkoformatowy

Posiadamy sprzęt do produkcji wielkoformatowych, pomożemy w doborze technologii. Oferujemy najlepsze bannery, tablice, siatki, folie, stojaki i zwisy, rollupy, oklejanie samochodów - wszystko to, co pozwala być widocznym. Drukujemy z kolorem białym!

Grafika architektoniczna

Wykonaliśmy szereg realizacji z zakresu projektowania oraz wdrożenia systemów identyfikacji wizualnej obiektów i placów budowy. Zaprojektujemy i dobierzemy technologię oznakowania zewnętrznego, systemów nawigacji, a także grafik ściennych, rolet, itp.

Usługi dla przemysłu i zarządców obiektów komercyjnych

Współpracujemy z firmami przemysłowymi, pomagając w brandingu produktów dla wiodących marek rynkowych. Zarządcom galerii handlowych i biurowców oferujemy realizację brandingu, SIW, grafik informacyjnych oraz technicznych (zamknięcia, remonty, itp.).