fbpx
Search

Materiały reklamowe, informacyjne, PR, IR, HR, POS

Realizujemy katalogi, foldery, raporty roczne, ulotki, papiery firmowe, wizytówki, kalendarze, plakaty, teczki i segregatory, wydawnictwa firmowe, reklamy prasowe i serwisy internetowe oraz ekspozytory i stojaki – czyli wszystko, co potrzebne do skutecznej komunikacji.

Jakość realizacji i znajomość technologii ma kluczowe znaczenie dla efektu finalnego. Współpracujemy ze starannie dobranymi podwykonawcami, jak również bazujemy na wysokiej jakości własnym parku maszynowym, a posiadana wiedza i doświadczenie pozwalają nam zaoferować produkt optymalny dla realizowanych celów. Znamy dostępne na rynku technologie, mamy doświadczenie w ich wdrażaniu, a także wiedzę o wadach i zaletach różnego typu rozwiązań.

Oferujemy produkty z zakresu poligrafii, outdooru, druku wielkoformatowego, opakowań, ale również różnego rodzaju zwisy, tablice, ekspozytory i stojaki, kasetony, konstrukcje, litery przestrzenne i realizacje nietypowe. Czyli wszystko to, co jest potrzebne klientom w skutecznej komunikacji.