fbpx
Search

Grafika architektoniczna

Wykonaliśmy szereg realizacji z zakresu projektowania oraz wdrożenia systemów identyfikacji wizualnej obiektów i placów budowy. Zaprojektujemy i dobierzemy technologię oznakowania zewnętrznego, systemów nawigacji, a także grafik ściennych, rolet, itp.

W realizacji elementów systemów identyfikacji wizualnej budynków niezwykle ważna jest znajomość technologii i odpowiedni dobór materiałów. Tylko tak można uzyskać systemy, które nie tylko cechowała będzie odpowiednia trwałość i estetyka, ale również nie będą stwarzały problemów przy bieżącej eksploatacji i rozbudowie. Posiadamy w tej dziedzinie duże doświadczenie zdobyte podczas pracy dla największych polskich developerów i firm zajmujących się zarządzaniem obiektami.

Wykonujemy formy przestrzenne, tablice, zwisy, tabliczki, oznakowania placów budowy i biur sprzedaży. Mamy również bardzo duże doświadczenie w projektowaniu, druku i aplikacji grafiki na ścianach i powierzchniach przeszkleń z wykorzystaniem zróżnicowanych technologii oraz łączeniem jej z elementami przestrzennymi.