fbpx
Search

Druk wielkoformatowy

Posiadamy sprzęt do produkcji wielkoformatowych, pomożemy w doborze technologii. Oferujemy najlepsze bannery, tablice, siatki, folie, stojaki i zwisy, rollupy, oklejanie samochodów – wszystko to, co pozwala być widocznym. Drukujemy z kolorem białym!

W druku wielkoformatowym niezwykle ważny jest odpowiedni dobór materiałów i technik druku. Wiele lat doświadczeń, najwyższej jakości sprzęt i współpraca z dostawcami mediów i akcesoriów wiodących marek, pozwala nam zaoferować produkty optymalnie dobrane do wybranego przez klientów sposobu ekspozycji. Nasza znajomość rynku i oferowanych rozwiązań, pozwoli nam również doradzić, w jaki sposób zrealizować przekaz w sensownej cenie i odpowiednio wysokiej jakości.

Posiadamy maszyny drukujące w technologii solventowej oraz UV, w tym umożliwiające druk z kolorem białym. Korzystamy wyłącznie z farb oryginalnych najwyższej poziom jakości i trwałości, w tym posiadających certyfikaty Green Guard Gold. Zapewniamy również wykończenie, aplikację i montaż, dzięki czemu możemy zaoferować obsługę kompleksową.