Referencje

Echo Investment S.A.

Z Agencją Reklamową HIRAM, mieszczącą się we Wrocławiu, współpracujemy od 4 lat. Prace jakie zlecaliśmy, w tym wydruki wielkoformatowe i montaże, były zawsze wykonane na bardzo wysokim poziomie jakościowym i z pełną starannością.

Warta podkreślenia jest również terminowość, a także elastyczność w podejściu do klienta, na każdym etapie współpracy. Istotnym elementem współpracy z agencją jest także stały rozwój jej zaplecza technicznego, dzięki czemu zapewnia ona usługi o wysokim standardzie. Kompetencja, rzetelność i przyjemna atmosfera kontaktów biznesowych sprawia, że z przyjemnością polecamy zespół Agencji HIRAM jako profesjonalny i godny zaufania.

Kielce, dnia 25 marca 2010 r.

Pasaż Grunwaldzki

Podczas przygotowań do otwarcia CHR Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu w 2007 roku, poszukiwaliśmy firmy, która sprosta naszym oczekiwaniom w zakresie wdrożenia systemu identyfikacji wizualnej  tak dużego obiektu. HIRAM wykonał dla nas kilka tysięcy elementów naszego Systemu Identyfikacji Obiektu, zajmując się zarówno ich produkcją, jak i montażem.

Nasza współpraca jest kontynuowana do chwili obecnej. Agencja realizuje dla nas prace wynikające z bieżącego funkcjonowania centrum handlowego, w tym elementy Systemu Identyfikacji Wizualnej, realizacja przekazu reklamowego na wybranych, niestandardowych nośnikach reklamy zewnętrznej i wewnętrznej (w tym adaptacja projektów oraz przygotowanie do druku). Agencji powierzamy również cykliczny branding środków komunikacji zbiorowej.

HIRAM rzetelnie, terminowo i profesjonalnie realizuje powierzane jej zadania. Pracowników Agencji Reklamowej HIRAM cechuje wysoki poziom kultury osobistej i umiejętność szybkiego reagowania na nasze potrzeby.

Nie mamy zastrzeżeń w związku z wykonywaniem przez Agencję Reklamową HIRAM powierzanych zadań i możemy ją polecić jako godnego partnera biznesowego.

Pro-Vent

Agencję Reklamowa Hiram z Wrocławia polecił nam jeden z naszych kontrahentów w 2005 roku. Od tego czasu agencja realizuje dla nas prace projektowe w zakresie materiałów promocyjnych, a także zajmuje się produkcją potrzebnych nam materiałów reklamowych, szkoleniowych oraz elementów wystroju naszych stoisk targowych i reklam wielkoformatowych.

Agencja Hiram zaprojektowała dla nas reklamy prasowe, kalendarze, druki firmowe, plansze i ulotki informacyjno-szkoleniowe, plakaty targowe, elementy szaty graficznej naszych produktów, bannery reklamowe, a także wykonała szereg innych prac kreacyjnych i realizacji. Jakość kontaktu z agencją oceniamy bardzo wysoko. Podobnie poziom przedstawianych nam projektów i realizacji końcowych, a także terminowość wykonywanych zleceń uznajemy za bardzo dobre.

Dąbrówka Górna, 18.08.2009 r.

Marczenko

Z Agencja Reklamową HIRAM współpracujemy od wielu lat. Nasza firma jest producentem m.in. nowoczesnych regałów, mebli sklepowych i magazynowych, a także szeroko pojętych elementów wyposażenia POS.

Agencja realizuje dla nas prace z zakresu projektowania i wykonywania szaty graficznej na produkty oferowane naszym klientom. Agencja służy nam również pomocą w zakresie doboru technologii wykonania elementów brandingowych. Zrealizowaliśmy wspólnie projekty dla wielu powszechnie rozpoznawalnych marek krajowych i zagranicznych, w tym między innymi Hortex, Makita, Shell, Hitachi, Koelner, Ruch SA, Murexin, Staropolanka, Duefa, Knauf, Atlas, Prymat, Selena, Schwarzkopf i wielu innych. W naszej działalności szczególne znaczenie ma terminowość i najwyższa jakość wykonywanych dla nas produkcji, znajomość zasad pracy w oparciu o standardy korporacyjne, w tym systemy identyfikacji wizualnej klientów, a także umiejętność działania w systemie just in time, w którym realizujemy nasze procesy produkcyjne. Poza typowymi zadaniami brandingowymi, agencja reklamowa HIRAM wykonała dla nas szereg projektów dotyczących realizacji materiałów reklamowych dla naszej firmy – druków firmowych, folderów, ulotek, wizytówek, strony internetowej, reklam wielkoformatowych i nośników prezentacji multimedialnych. Możemy polecić Agencję, jako rzetelnego, sprawdzonego i elastycznego partnera biznesowego.

Wrocław 10.09.2010

Accord Nieruchomości

Nasze biuro nieruchomości swoją ofertę adresuje do osób poszukujących usług z zakresu pośrednictwa obrotu nieruchomości realizowanych na najwyższym poziomie jakościowym.

Funkcjonowanie na trudnym, mocno konkurencyjnym wrocławskim rynku i oczekiwania naszych klientów powodują, iż potrzebujemy materiałów marketingowych na najwyższym poziomie.

Agencje Reklamową HIRAM z Wrocławia rekomendowała nam zaprzyjaźniona firma, jako  kreatywnych i odpowiedzialnych fachowców w dziedzinie reklamy.

Od tego czasu agencja zrealizowała dla nas szereg projektów i produkcji finalnych – projekty treści internetowych, slogany, druki firmowe (wizytówki, teczki, papiery firmowe), reklamy prasowe i wielkoformatowe.

Z usług agencji jesteśmy zadowoleni i możemy ją polecić, jako wykonawcę terminowego, mogącego zaproponować interesujące rozwiązania w dziedzinie kreacji projektów reklamowych, a także miłą atmosferę współpracy.

MIR

Agencja Reklamowa Hiram sprawnie i terminowo wykonała dla nas szereg projektów i materiałów reklamowych. Szczególnie warte podkreślenia jest wszechstronne podejście do naszych pytań, wątpliwości oraz pomysłów, a także staranne dopasowanie prac do naszych potrzeb i oczekiwań.

Wszystko to sprawia, iż Agencję Reklamową Hiram możemy zdecydowanie polecić.

TIM SA

TIM SA współpracuje z Agencją Reklamową Hiram z Wrocławia od 2004 roku.

W latach 2004 – 2010 Agencja zaprojektowała i wykonała dla nas między innymi szereg elementów Systemu Identyfikacji Wizualnej takich jak na przykład: tablice informacyjne na zewnątrz i wewnątrz budynku, banery reklamowe, naklejki magnetyczne, tablice kierunkowe dla sieci naszych hurtowni elektrotechnicznych na terenie całej Polski. Wszystkie nasze zlecenia są realizowane z zachowaniem należytej staranności, zarówno pod względem kryteriów jakościowych, jak i terminów realizacji. Agencja Reklamowa HIRAM dała się poznać jako pewny i rzetelny partner o elastycznym podejściu do potrzeb klienta – dlatego polecamy usługi świadczone przez tę Agencję.

Wrocław, 10.05.2010 r

Rekuperatory Sp. z o. o.

Agencja Reklamowa Hiram dla marki Rekuperatory.pl pracuje w zakresie pełnej obsługi reklamowej od 2008 roku. W tym czasie agencja zrealizowała dla nas szereg prac z zakresu:

– kształtowania wizerunku

– projektowania i realizacji systemów identyfikacji wizualnej

– projektowania layoutów naszych publikacji

– budowania komunikacji i koncepcji marketingowych

– projektowania materiałów promocyjnych, biuletynów firmowych

– budowy i aranżacji stoisk targowych

– opracowywania reklam prasowych

– tworzenia prezentacji multimedialnych

– budowy i bieżącej obsługi naszego serwisu internetowego www.rekuperatory.pl.

Z Agencją Reklamową Hiram współpracujemy w oparciu o umowę o stałej współpracy i zachowaniu poufności pozyskiwanych informacji. Zadania powierzone Agencji Reklamowej Hiram realizowane są na wysokim poziomie, przy zachowaniu wymaganych terminów. Warte podkreślenia jest kreatywne podejście i znajomość specyfiki naszej branży, a także szybka reakcja na poczynania naszych konkurentów. Możemy śmiało polecić Agencję Reklamową Hiram jako wiarygodnego i dobrego partnera biznesowego.

Wrocław, 10.05.2010 r.

Emka-Rekuperatory Sp. J.

Z Agencją Reklamową Hiram z Wrocławia moja firma współpracuje od 2003 roku. W tym  czasie Agencja świadczy dla nas pełną obsługę marketingową.

W zakresie naszej współpracy znajduje się między innymi wsparcie w zakresie działań marketingowych – planowania działań na poziomie strategicznym i taktycznym oraz realizacji celów operacyjnych, analiza sytuacji rynkowej, planowanie strategii produktowych i komunikacyjnych, kształtowanie wizerunku firmy.

Agencja realizuje dla nas również prace typowe dla działań agencji reklamowych – zaprojektowanie systemu identyfikacji wizualnej, projektowanie wydawnictw firmowych, reklam prasowych i materiałów reklamowych. Hiram zajmuje się także projektowaniem i wykonaniem prac związanych z naszym uczestnictwem w imprezach targowych, w tym obsługą logistyczną budowy stoisk targowych, a także wspiera od strony promocyjnej i organizacyjnej eventy organizowane przez naszą firmę. Agencja zbudowała nasz serwis internetowy i zajmuje się jego obsługą, pozycjonowaniem i kształtowaniem zawartości.

Chciałbym szczególnie podkreślić fakt, iż zawsze możemy liczyć na doradztwo w zakresie planowanych działań, pełen profesjonalizm, kreatywność i terminowość ze strony Agencji Reklamowej Hiram. Niewątpliwie agencja bardzo przyczyniła się do sukcesu rynkowego, jaki odniosła nasza firma i dlatego zdecydowanie ja polecam.

Wrocław, 26.01.2007 r.