2 stycznia 2012

Kategoria

Praca

Kolejny

Praca dla grafika

Zatrudnimy osobę na stanowisko grafika.

Zadania:

– projektowanie materiałów reklamowych – adaptacja gotowych projektów

Oczekiwania:

– zainteresowanie tematem projektowania i działań reklamowych

– znajomość programów Corel Draw, Adobe Photosahop – mile widziana znajomość Adobe Illustrator, Adobe InDesign – mile widziana znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny poligrafii i przygotowania do druku – dobra organizacja pracy, sumienność, umiejętność pracy w zespole – poczucie estetyki – mile widziana znajomość podstawowych zagadnień związanych z budową stron WWW

Oferujemy:

– możliwość rozwoju zawodowego – pracę w przyjaznej atmosferze – stabilne zatrudnienie po okresie próbnym – herbatę i kawę + mleko + służbowego e-maila 😉

Portfolio i CV prosimy przesyłać e-mailem – info@hiram.pl, podając w tytule „grafik” wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)”.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Premium Wordpress Plugin