10 listopada 2010

Kategoria

Referencje

Poprzedni

Kolejny

Pasaż Grunwaldzki

Podczas przygotowań do otwarcia CHR Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu w 2007 roku, poszukiwaliśmy firmy, która sprosta naszym oczekiwaniom w zakresie wdrożenia systemu identyfikacji wizualnej  tak dużego obiektu. HIRAM wykonał dla nas kilka tysięcy elementów naszego Systemu Identyfikacji Obiektu, zajmując się zarówno ich produkcją, jak i montażem.

Nasza współpraca jest kontynuowana do chwili obecnej. Agencja realizuje dla nas prace wynikające z bieżącego funkcjonowania centrum handlowego, w tym elementy Systemu Identyfikacji Wizualnej, realizacja przekazu reklamowego na wybranych, niestandardowych nośnikach reklamy zewnętrznej i wewnętrznej (w tym adaptacja projektów oraz przygotowanie do druku). Agencji powierzamy również cykliczny branding środków komunikacji zbiorowej.

HIRAM rzetelnie, terminowo i profesjonalnie realizuje powierzane jej zadania. Pracowników Agencji Reklamowej HIRAM cechuje wysoki poziom kultury osobistej i umiejętność szybkiego reagowania na nasze potrzeby.

Nie mamy zastrzeżeń w związku z wykonywaniem przez Agencję Reklamową HIRAM powierzanych zadań i możemy ją polecić jako godnego partnera biznesowego.